sezona 2014 - 2015

Datum: 23.03.2015 | Vložil: Kaláb Zdeněk senior

Tak nám zase skončila další hokejová sezona, účast v semifinale play off je určitě úspěch. Musím za ni poděkovat jak klukům tak realizačnímu týmu.Klukům chybělo trochu toho hokejového štěstíčka,přesnější střelba a důraz před brankou.K poslednímu zápasu ve Zlíně,který byl vyrovnaný musím jen připomenout,že do Zlína se nejezdí vyhrávat.Tam kde končí hokejové umění nastupují rozhodčí,kteří domácí vždy spolehlivě podrží. A je to ve všech kategoriích od přípravky po extraligu.Lze tomu zabránit jen 100% výkonem,spojeným z perfektní střelbou a proměňováním šancí což nám trochu chybělo.Po sportovní stránce musíme popřát soupeři ať se mu ve finále daří a těšit se na další sezonu,která bude třeba ještě lepší než ta letošní.Přáním hodně zdraví a štěstí klukům,realizačnímu týmu,rodičům i nám (dědkům) jak nám říkají přeje děda Kaláb.

Přidat nový příspěvek