Kraj ubečeňcu je plny Bohu

15.02.2016 11:09

HC Vítkovice Steel   -   HC PSG Zlín       6 : 5  (0 : 1) (2 : 3) (4 : 1)

Članek jak inač něž po našimu !!!

Sem celu dobu myslel, že Buh něni. Fčil co sme hrali s Ubečeňcama ajak na sviňu sme vyhrali, tak je jasne, že PanBuh je. Akorat něni enem jeden, ale je jich vtym gotvaldovskym rygolu pok…t. Kdo zatím něni Buh a něma okolo kebule kružek blyštivy, keremu sa odborně pravi svatozař, tak ten je zatim enem mudrlant, chytrak a sviňa sprosta. Tuten zapas, byl emocionalni a zajimavy jak samotnu hru, tak aji tym co sa robilo o par dnu dale. Ubečeňci tak dluho bečeli až sa dobečeli do vyznamneho internetoveho tiska. Hlasnu trubu sa jim stalo www.idnes.cz. Dňa 9.2. jim jakysi Fojtík, pry redaktor, napsal članek ve kerem mu Ubečeňci vyslepičili jak jim v tej naši Ostravěnce ubližil rozhodca. Eště dopoledňa se ten članek nazyval : Hokejový rozhodčí uznal v extraligovém zápase mladších dorostenců Vítkovice - Zlín domácímu týmu gól, který neplatil.“ Skvěla robota redaktora, kerych vys..u za hodinu kybel. Jeden s diskuteru teho članka milemu redaktorovi tento hlupy blabol v nadpisu opravněně vytknul, tož sa odpoledně nazev změnil na : „Hokejový sudí uznal ránu do tyče za gól, střelec se nepřiznal“. Tož to si Fojtik fakt vytunil. Kdyby ten redaktorsky paskvil enem suše konstatoval, co sa stalo, že fakt Ubečeňci dostali baňana kery něměl platiť, tak nam asi nězbyvalo než s tym člankem suhlasiť. Ale cosi komusi podsuvať (střelec se nepřiznal), gol němohl platiť bo ani Vitkovice se něradovaly, tož to je už vyplod a uvaha choreho mozka. Sem sa tež něradoval, bosem ze svojiho posta něvěděl estli to byla či něbyla branka. Ubečeňci, stěžujtě si kaj chcetě. Něchtě sudcu za usvitu zastřeliť. Ja enem osobně čekam na omluvu od vašeho realizačniho tyma, kery našu střidačku slovně a vulgarně napadnul a ja vubec něvim čemu. Doma v Gotvaldově ste asi zvykli, že tym uzko spolupracuje s rozhodcu na ledu. U nas totak něni. Tož ste si měli chladit žahu směrem k arbitrovi zapasa a ni směrem k naši střidačce. Vlastně vy možetě i k nam, bostě enem taci mali ubečeni polobozi. Na zavěr celeho članka mě eště pobavili diskuteři teho paskvila. Jeden sa menoval Kašpar. Tož ten sa němože menovať inač. Ty Kašpar, nejfajněji sa vychovavaju susedovy děcka, co? Byl tam dalši mudrlant Horak, ten nazval našeho hrača hovadkem. Horak ve svojim přispěvku, pokud sa da jeho sračka tak nazvať, přesně popsal co chce a co něchce a kdoby měl co zrobiť. Proto Horak směrem k tobě : Strč si hlavu do hajzla a splachni. Možna ti to pomože, ajtak o tom ale silně pochybuju. Reagovala tam i jakasi baba, musela byt evidentně z rodiny našeho trenera tak i z rodiny našeho kritizovaneho hrača, bo o nich věděla naprosto všecko. Radši ať ti něskype idlo na šporheltu, až sa ti vrati stary ze šichty. Fčil si sa zařadila enem ke slepicam, za kere sme vyvalili 150 milionu, tajak je zabasli arabčici a chceli za ně barcjaky groš, tajak to pravil Zeman v televizoru.

Dvacet pět minut teho mača možetě shlednuť na youtube. Šak sem pravil při odjezdu Ubečeňcam ať daju na web cely mač, taktam vyvalili enem taky kratky, jak inač než tendečni sestřih. Je to jejich web, tož si možu robiť co chcu. Tento je naš web a ja sem zapas viděl takto :

Hral sa fajny, svižny hokej, kery by sněsl nalepku nejvyší kvality v teto kategoriji. Tymy fakt bojovaly, co jim sily stačily. No prostě paradni podivana. Brankařskych zakroku moc něbylo, bo sa hralo spiše ve střednim pasmu. Když sa už jakysi tym dostal na dostřel k braně, tak buď byla střela zblokovana či byla něpřesna. V 7 minutě byl vylučeny ogar Ubečeňcu. Bylo to klasicke podraženi. Našu přesilovku sme nězvladli a i v 9 minutě byl stav 0:0. V 11 minutě sme byli vylučeni my. Tež to bylo za podraženi a tež něbylo co řešiť. Oslabeni sme zvladli, aji v 11 minutě byl stav 0:0. V 17 minutě sme vyrobili hrubku v obranem pasmu Ubečeňcu, tisa dostali do takoveho maleho brejka, naša obrana byla před našim golmanem malo durazna a prohravame 0:1. Prvni šichta je za nama, poměr střel 5:9.

Druha třetina tež nězačala pro naše barvy buhvijak genialně. Ve 24 minutě sme v obranem pasmu supeřa. Kajsi na kruhach ma naš utočnik puk na svoji hokejce. Chce nahrať našemu bekovi na modru čaru. Jeho umysl je ale trocha vjacej čitelny a přihravka takova prdlavka. Puk už ma svych holach supeř a zas jedě do takoveho maleho brejka, něduraz před našu branu a prohravame 0:2. V podstatě ta sama hrubka, co narobiš? Ve 30 minutě sme před kisňu Ubečeňcu hodně durazni a snižujeme na 1:2. Byl to gol, co ja němam moc rad, takovy dotlačeny fujtajbl, ale plati. Zato ve 32 minutě srovnavame golem, kery maji mazličci radi. Čisty, tvrdy prustřel aje srovnano 2:2. Ze srovnani sa něradujeme dluho, bo hněď ve 33 minutě se ujimaju Ubečeňci znova vedeni v zapasu. Je to podobny fujtajbl tajak naš prvni gol. Naš golman měl puk mezi betonama a Ubečeněc tak dluho pichal mezi jeho betony, až puk dopichal za brankovu čaru. Evidentně tam z naši strany chyběl klasicky zakrok Ubečeňcu, kery sme mohli v tymto zapasu hodně často viděť. Kravata kolem krka a jeb z hračem o led. Inak sy myslim, že měl rozhodca v tymto připadku už davno piskať. No co prohraveme 2:3, ale bečeť do tiska něbuděme. Ve 37 minutě de na lavicu haňby Ubečeněc. Byl to faul vysoku holu. Hrajeme přesilovku. No, tu hrajeme fantasticky. Sme v obranem pasmu Ubečeňcu a dyž de jejich bek něpochopitelně střidať, bo už němože na nohy, tož mu nahravame puk a on z brejka zvyšuje na 2:4. Hodně laciny gol. Druha třetina ma fajront. Poměr střel 11:12.

Začina třeti třetina, kera stupuje do dějin jako emocionalně vypjata. Třetina, kdě sa stavaju z Ubečeňcu bozi, tajak sem popisoval na začatku teho članka. Hral sa vyrovnany hokej a Ubečeňci měli o dva goly navrch. Dokonca sy myslim, že hrali mnohem lepe než minuly zapas, tajak sme u nich prohrali vysoko 6:1. Rozhodca pleskne pukem o led a začina posledni dvacetiminutovka zapasa. Ubečeňci su v našem obranem pasmu, ale jejich beci robi na modre čaře hrubku jak sviňa a naš center sa dostava do brejka. Asi to něčekal žadny, bo zachrapali i arbitři zapasa. Naš center v leve bogně před brankařem Ubečeňcu bekhendem posila puk na jejich branku. To znači puk de do brany po prave straně brankařa a vypadava ven z branky po jeho leve straně. Zmeho pohleda ze střidačky něbylo možne jednoznačně praviť či gol byl či ni. Jasne, že všeci ze zlinskeho rygola, kromě asistenta trenera Ubečeňcu, věděli že to byla jasna tyčka. Věděli to i ti co na zapasu vubec něbyli. Rozhodca situaciju posudil, že to branka byla. Samozřejmě, jak sem vše viděl na videu, tak ten gol němohl platiť bo to fakt byla enem tyčka. Ale v tym zapasu to vypadalo inač. Rozhodca sa upisknul. Nědivim se Ubečeňcum, že sa hadali s rozhodcu. Co mě fakt dožralo, bylo to, že začali byť Ubečeňci vulgarni směrem na našu střídačku, to mi opravdu rozum něpobral. Napodruhe mě vytočil, pak až ten članek v tisku, kdy začali mudrovať a pasovať sa do role Panaboha a přikazovať co sme měli a co sme něměli zrobiť. Z mého pohleda Barani, to něni zrovna tym, kery ma pravo vynašať jakekoliv rozsudky a mudra. Tajak Ubečeňci su znami po celej republice a nejen vteto kategoryji. Ich hanlivy nazev „Letajici ševci“ im patři plnym pravem. Tož by bylo nejfajnovějši, aby drželi krok a hlavně hubu. No trochu sem zas odbočil od hry. Ve 42 minutě snižujeme na 3:4. Je jasne, že to co vyvaděl ich realizačni tym na střidačce rozhodilo ich hrače. Tak to prostě je a nějednou se to stalo i nam. Stalo se to mimo iné i nam ve zlinskem rygolu. Do konca zapasa zbyva 18 minut čisteho časa a prohravame 3:4. Jentak znova sumiruju. Ve 45 minutě se před branku Ubečeňcu strhla bitka a vylučuje sa za hrubosť na obuch stranach 2+2 minuty. Ve 47 minutě sme vylučeni my za nědovolene braněni. Ubečeňci hraju přesilovku 4 na 5 hrača v polu. Branime dobře navic sa eště v našem oslabení dostavame do brejka a Ubečeňci našeho brejkoveho hrača fauluju sekanim, za to je nařizene trestne střileni. Ubečeci protestuju a opět si rozhazuju svoju hračsku lavicu. Myslim, že tentokrat němaju pravdu. Trestne střileni je z meho pohleda nařizeno spravně. Sekani tam bylo ajeto vidět ina jutubu. Mame velku šancu srovnať zapas na 4:4. Trestne střileni šak něproměňujeme a ve 47 minutě furt prohravame 3:4. V 50 minutě srovnavame na 4:4. Je to přihravka zpoza kisně Ubečeňcu a špatně pokryta jeji prava tyč. V žadnem případě to něni nijaky fujtajbl gol. V 50 minutě sme vylučeni a davame Ubečeňcum velku šancu opět sa ujať vedeni v zapasu. Oslabeni ale zvladame a stav 4:4 se něměni ani v 53 minutě. V 55 minutě sa stav už měni. Posilame našeho centra do brejka a vedeme 5:4. Parada. Do konca meču zbyva necelych 6 minut. Davame dalši branku. To mohlo byt okolo 57 minuty. Rozhodca branku něuznava bo pravi, že byl naš hrač v brankovišťu. No něvim, byla to trochu podobna branka tajak dali Ubečeňci svoju třeťu. Ta platila, tato naša něplati. No nic, hraje sa dale. V 57 minutě je vylučeny Ubečeněc na dvě minuty za krosček, samozřejmě sa divi, ale to už je takovy kolorit Ubečeňcu. Hrajeme ve vyhodě 5 na 4 hrača v polu. To trva enem chvilku bo faulujeme i my, sily na ledě su vyrovnane. Ubečeňci su už v plnem počtu a hraju přesilovku. Trva to tež enem chvilku bo su vylučeni za sekani. Sily na ledě su vyrovnane. Hraje sa 4 na 4 hrača v polu a běži 59 minuta. Vedeme těsno 5:4. V čase 58:52 srovnavaju Ubečeňci na 5:5. Tož to je pro naše barvy sviňa děň. Navic ten gol Ubečeňcu tež něbyl buhvijak křišťalově čisty. Hodně to zavaňalo hru vysoku holu. Ani na jutube nějdě jednoznačně praviť, či to gol byl či ni. Tož si zrobtě obrazek sami. V každem připadku je srovnano. V času 59:09 sa vraci naš vylučeny hrač do hry. Pokud se chcetě optať čemu sa naš hrač vratil do hry až v času 59:09 a ni v času 58:52 tajak padl vyrovnavaci gol Ubečeňcu, tak to bylo temu, že sa při padnuti vyrovnavaci branky furt eště hralo v počtu 4 na 4 hrača v polu. Něcelu minutu před koňcem třeti třetiny sme hrali přesilovku, ale spiš sem měl pocit, že sa richtujeme na prodluženi. Ziskali sme puk, potřebovali sme vystřidať a naš bek sa snažil vyvesť černu gumu co nejdal od naši kisně. Tak jel, jel. Sem měl pociť, že hleda kohosy komu by puk přihral, ale nikdo z našich hraču v okoli něbyl. Tož jel dal sam. Projel mezi třema hračama Ubečeňcu, keři stali na ledě tajak svati za dědinu. Dostal sa před brankařa Ubečeňcu a chladnokrevně zavěsil. Čas 59:31 veděme 6:5. Ubečeňci sa nězmohli na nijaku odpověď, tož to byl aji koněčny vysledek vypjateho zapasa. Poměr střel 17:7. Fajně synci.